Ako žiť zdravšie?

Máme v sebe akýsi vnútorný sud, ktorý predstavuje množstvo stresu, ktorý dokážeme zvládnuť, než sa niečo pokazí. Keď náš sud pretečie, praskne najslabší článok reťaze.

Keď sa dostaneme do situácie, “bojuj alebo uteč”, deje sa veľa vecí. Úplne sa zmení tok krvi. Už nesmeruje k žalúdku, aby trávil potravu, ani do čelových ľalokov, aby človek mohol tvorivo myslieť.

    Podstatný podiel krvi teraz smeruje do svalov, lebo telo sa nazdáva, že bude musieť bojovať tuhšie a bežať rýchlejšie ako to, čo ohrozuje náš život.

Nepotrebuje teda tráviť potravu ani čistiť pečeň od toxínov, lebo hrozí nebezpečenstvo. Tieto veci sa dejú automaticky

Hoci sú tieto zmeny určené na to, aby nám zachraňovali život, ak sa vplyvom neustáleho stresu udržiavajú pridlho, môžu spôsobiť poškodenie orgánov a najmä priamo vplývať na imunitný systém.

Toto je dôvodom, prečo sa veľa ľudí nevie vyliečiť, aj keď dostávajú tie správne lieky a výživové doplnky.

Je vhodné si zvoliť taký životný režim, ktorý nám pomáha v odbúravaní vplyvov stresov priebežne.

Môžeme si zvoliť aktívnu forma relaxu, ako sú rôzne druhy športu, turistika, hobby či tanec, alebo pasívnu, vo forme masáží a energetických harmonizácií.

Ideálna je ich kombinácia, čo zvyšuje ich celkový efekt. ERI Medicínsky systém dokáže odhaliť rozľadenie v organizme skôr, ako sa objavia prvé symptómy. Taktiež dokáže zharmonizovať metabolické procesy a obnoviť stratenú rovnováhu.

Každý si môže nájsť spôsob, ktorý mu najviac vyhovuje. Osobne poznám pani, ktorej sa podarilo vďaka svojej záľube, ktorá ju nesmierne ukľudňovala a tešila, “vymaľovať” z rakoviny.

Vieme veľmi veľa urobiť preto, aby sme čo najviac podporili dobré fungovanie nášho imunitného systému – strážcu zdravia.