Ako žiť zdravšie?

Máte veľa stresov? Bývate často chorý? Každý z nás má v sebe akýsi vnútorný sud, ktorý predstavuje množstvo stresu, ktorý dokážeme zvládnuť, než sa niečo pokazí. Keď náš sud pretečie, praskne najslabší článok reťaze.

Keď sa dostaneme do situácie, “bojuj alebo uteč”, deje sa veľa vecí. My si to neuvedomíme, ale tok krvi sa zmení. Už nesmeruje k žalúdku, aby trávil potravu, ani do čelových lalokov, aby človek mohol tvorivo myslieť.

Podstatný podiel krvi teraz smeruje do svalov, lebo telo sa nazdáva, že bude musieť bojovať tuhšie a bežať rýchlejšie ako to, čo ohrozuje náš život.

Nepotrebuje teda tráviť potravu ani čistiť pečeň od toxínov, lebo hrozí nebezpečenstvo. Tieto veci sa dejú automaticky

Tieto zmeny sú určené na to, aby nám zachraňovali život, ale ak sa vplyvom neustáleho stresu udržiavajú pridlho, môžu spôsobiť poškodenie orgánov a priamo vplývať na imunitný systém.

Toto je dôvodom, prečo sa veľa ľudí nevie vyliečiť, aj keď dostávajú tie správne lieky a výživové doplnky.

Je vhodné si zvoliť taký životný režim, ktorý nám pomáha v odbúravaní stresov priebežne.

Môžeme si zvoliť aktívnu forma relaxu, ako sú rôzne druhy športu, turistika, hobby či tanec, alebo pasívnu, vo forme masáží a energetických harmonizácií.

Ideálna je ich kombinácia, čo zvyšuje ich celkový efekt. ERI Medicínsky systém dokáže odhaliť rozľadenie v organizme skôr, ako sa objavia prvé symptómy. Taktiež dokáže zharmonizovať metabolické procesy a obnoviť stratenú rovnováhu.

Každý by si mal nájsť spôsob, ktorý mu najviac vyhovuje. Osobne poznám pani, ktorej sa podarilo “vymaľovať” z rakoviny vďaka záľube, ktorá ju veľmi ukľudňovala a tešila.

Vieme urobiť veľmi veľa preto, aby sme čo najviac podporili dobré fungovanie nášho imunitného systému – strážcu zdravia.