Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Naši svetovo uznávaní vedci vytvorili ucelený sortiment produktov, ktorý vám pomôže bojovať proti procesu starnutia a minimalizovať jeho účinky vo vnútri aj navonok.

Spoločnosť Nu Skin®  nepoužíva ropné deriváty pri výrobe produktov osobnej starostlivosti. Všetky procesy výroby sú prísne testované v záujme zabezpečenia funkčnosti a integrity. Zahŕňa to testovanie viskozity, hodnôt pH, ochrany pred UVA žiarením a absorpčnej schopnosti pokožky v záujme vytvorenia inovatívnych produktov, ktoré dobre fungujú. Vďaka svojim novým výskumným a vývojovým laboratóriám je naša veda silnejšia než kedykoľvek predtým. 

Zoznámte sa s našou ponukou starostlivosti o tvár 

Naši svetovo uznávaní vedci vytvorili ucelený sortiment produktov, ktorý vám pomôže bojovať proti procesu starnutia a minimalizovať jeho účinky vo vnútri aj navonok. V nedávnom objave spoločnosť Nu Skin spolu s expertmi v oblasti anti-agingu a genetiky identifikovali kľúčové skupiny génov nazývané Zväzky génov mladosti.   

Výsledky klinických štúdií, genómové analýzy a opodstatnené výskumy doviedli vedcov spoločnosti Nu Skin k identifikácii génov, ktorých expresný profil má určité spoločné charakteristické známky súvisiace s mladistvosťou. 

1. ZNOVUNADOBUDNUTIE MLADOSTI – ageLOC® 

Po identifikácii kľúčových skupín génov je potrebné pochopiť, ako ich činnosť môže odzrkadliť mladší výzor pleti. Znovunadobudnutie rovnováhy tohto profilu je zložitý proces, nejedná sa len o ich pridanie alebo odobranie. Vlastná exkluzívna veda ageLOC® je o krok vpred, napomáhajúc vám odomknúť tajomstvo mladšieho vzhľadu. 

2. Tru Face 

Cielené riešenia na zredukovanie viditeľných známok starnutia pleti, stresu a vplyvov vonkajšieho prostredia.  

  • Spevňujúci špecialista s obsahom ethocynu a antioxidačnej siete, ochrana pred oxidačným stresom. Pomáha tvarovať a spevňovať pokožku. 
  • Dvojampulkový systém na vyhľadenie a posilnenie pokožky na krku a dekolte. Hĺbková hydratácia, jemnosť, zlepšenie žiarivého vzhľadu pleti a redukovanie ovisnutej pokožky je veľkým krokom v cielenom anti-agingu. 
  • Okamžitá korekcia vzhľadu jemných línií a vrások keď potrebujeme rýchly účinok. 
  • Očný krém pre oživene jemnej pleti v okolí očí. 
  • Gél podporujúci štrukturálne pleťové zložky za pomoci kelpadélie, morskej chaluhy, ktorá je miernejšia k pokožke než retinol. 
  • Revolučné prokolagénové peptidy na elimináciu vrások. 

3. Nu Skin 180°® Anti-Ageing Skin Therapy 

Špecialista na bunkovú obnovu: s aktívnym vitamínom C, di- a tripeptidmi z hydrolyzovaného ryžového proteínu za lepšenie pevnosti pleti, pre žiarivý vzhľad pokožky a čisté póry. Hydratačný krém s avokádovým olejom vyživuje pleť, pričom udržiava ochrannú bariéru pred UVB žiarením. Bohatý nočný krém chráni pred oxidačným stresom. Tento pokrokový produktový systém obsahujúci tiež hydroxy kyseliny, zacieľuje viditeľné známky starnutia stimulovaním prirodzenej obnovy pleti a znižovaním vzhľadu jemných línií a vrások.  

4. Nutricentials 

Boli zostavené s použitím overených zložiek, ktoré prirodzene zlepšujú zdravý vzhľad pleti. S kľúčovými živinami získanými produkty Nutricentials obsahujú zložky výborné aj na citlivú pokožku a pomáhajú udržiavať zdravý a žiarivý vzhľad pleti.  

5. Clear Action 

Komplexný a klinicky overený produktový systém je vytvorený na to, aby pomáhal vyčistiť škvrny, zjemniť znaky vyrážok z minulosti a čo je najdôležitejšie, udržiavať pokožku čistú a plnú života aj v budúcnosti. 

Zdielať tento článok na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Súvisiace články

PROTEÍNY – objavte ich silu!

Proteíny hrajú dôležitú úlohu v ľudskom zdraví. Ako už pravdepodobne viete, sú to hlavné živiny, ktoré dokážu budovať a opravovať telesné tkanivá. Využívajú sa aj na prenos

Ako cvičenie posilňuje mozog?

Všetci sme počuli, že „cvičenie nám prospieva“, ale zriedka počujeme, PREČO je to pre nás dobré. Aké sú skutočné benefity fyzickej aktivity? Iste, cvičenie nám

TAJOMSTVO BRONZOVEJ POKOŽKY

Túžite po krásne opálenej pokožke? Okrem samoopaľovacích produktov a solárka môžete si pomôcť aj inak k príťažlivejšiemu vzhľadu vašej pleti. AKO? Doprajte si potraviny so

AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky

Ako posilniť imunitý systém?

Začína sa jeseň a je najvhodnejší čas sa pripraviť na túto časť roka. Podporiť obranný systém nášho tela je jednou z kľúčových a rozumných opatrení v boji