Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

POTRAVINOVÉ DOPLNKY

V záujme zachovania optimálneho zdravia sa odporúča vyvážená strava obsahujúca vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ako aj zdravý životný štýl.

LifePak® 

Výživový doplnok obsahujúci známe fytoživiny, vitamíny a minerály. Tento skvelý výživový doplnok sa zacieľuje na deväť kľúčových funkcií vášho organizmu, aby ste sa každý jeden deň cítili čo najlepšie

 • ZDRAVIE KOSTÍ: Kosti sú oporou celého tela a umožňujú nám pohyb. Chránia náš mozog, srdce a ďalšie orgány pred zranením. Nikdy nie je neskoro začať sa starať o svoje kosti. Naše kosti sú živé tkanivo. Každý deň naše telo rozkladá starú kosť a nahrádza ju novými bunkami.  Naše kosti sú zásobárňou minerálov, ako vápnik a fosfor, ktoré pomáhajú udržiavať naše kosti silné, a uvoľnia  ich do tela, keď ich potrebuje pre ďalšie použitie.  
 • PODPORA IMUNITNÉHO SYSTÉMU:  Imunitný systém je systém pozostávajúci z  takých biologických štruktúr a procesov vo vnútri organizmu, ktorý chráni pred vonkajšími patogénmi. 
 • METABOLIZMUS: Metabolizmus je súbor chemických reakcií, ktoré prebiehajú v bunkách živého organizmu s cieľom udržať ho živým. Tieto procesy umožňujú rast organizmov, reprodukciu, zachovanie ich štruktúr a reakciu na ich prostredie. 
 • KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM: Krv prenáša kyslík a nevyhnutné živiny do všetkých živých buniek tela a takisto odnáša odpadové produkty z tkanív do systémov organizmu, prostredníctvom ktorých sú z tela odstránené. 
 • CELKOVÁ ANTIOXIDAČNÁ OCHRANA: Špecifické podmienky ako znečistenie, stres a zlá životospráva sú považované za podmienky produkujúce voľné radikály. Naše telo a bunkové zloženie ťažia z dobrej ochrany pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. 
 • KOGNITÍVNA FUNKCIA: Kognitívna funkcia je schopnosť jednotlivca spracovať myšlienky. Poznávanie zahŕňa pozornosť, pamäť, tvorbu a chápanie jazykového prejavu, riešenie problémov a rozhodovanie. 
 • ZDRAVIE POKOŽKY: Pokožka funguje ako bariéra medzi vnútorným a vonkajším prostredím, čím zohráva významnú úlohu pri životne dôležitých funkciách, čiže pri ochrane proti mechanickému/chemickému poškodeniu, proti mikroorganizmom a ultrafialovému poškodeniu. 
 • FUNKCIA ŠTÍTNEJ ŽĽAZY: Štítna žľaza sa nachádza v krku. Zodpovedá za riadenie rýchlosti spotreby energie, tvorbu proteínu a za mieru citlivosti vášho tela na iné hormóny. 
 • ZRAK: Vitamíny a živiny majú priamy vplyv na zdravie očí. Oxidačné poškodenie je hlavným rizikom postihnutia očí. 

Chceli by ste vedieť ako je najvhodnejšie užívať a ktoré vitamíny a minerály obsahuje LifePak® ?

Napíšte nám na info@zdravozit.sk

Spoločne LifePak®+ a Marine Omega predstavujú harmonický výživový plán. Máte možnosť si ich získať spolu za výhodnú cenu.

MARINE OMEGA 

Prečo omega-3 mastné kyseliny?

Prečo omega-3 mastné kyseliny z morského zdroja?

 1. väčšina rastlín a rastlinných olejov poskytuje len obmedzené množstvo omega-3 mastných kyselín,
 2. ani tie najlepšie rastlinné zdroje (ako olej z ľanových semienok) neposkytujú EPA a DHA omega-3 mastné kyseliny.

Čo je EPA a DHA?

EPA – kyselina eikozapentaénová a DHA – kyselina dokozahexaénová sú zásadné omega-3 mastné kyseliny živočíšneho pôvodu, vytvárajú stavebné bloky pre iné mastné kyseliny nevyhnutné pre organizmus. Mnohé druhy buniek a tkanív sa skladajú práve z týchto živín.

 • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii SRDCA
 • DHA prispieva k správnej KOGNITÍVNEJ funkcii (MOZOG) a ZRAKU

Ako získame omega-3 zo stravy?

Najlepšími živočíšnymi zdrojmi sú morské a sladkovodné ryby. Pri konzumácii niektorých rýb však nastáva problém prítomnosti toxických látok – najmä ortuti.

Kvalita MARINE OMEGA?

Výroba všetkých produktov firmy Pharmanex® podlieha prísnemu patentovanému procesu kvality 6S, vďaka čomu aj MARINE OMEGA je bezpečným produktom a kvalitným zdrojom doplnku výživy.

Čím je výnimočný Marine Omega?

– obsahuje olej z krillu. Je to súhrnný názov pre drobné kôrovce, ktoré hojne žijú v moriach okolo Antarktídy, najčistejších vodách našej planéty

– obsahuje vzácne fosfolipidy, ktoré tvoria štrukturálny základ bunkových membrán v našom tele

– obsahuje astaxantín, čo je jeden z najsilnejších antioxidantov, ktoré telu pomáhajú neutralizovať voľné radikály a tým pomáha predchádzať predčasnému starnutiu.

obmedzuje vznik neurodegeneratívnych ochorení u starších osôb

– pôsobí protizápalovo na cievy, kĺby, črevá a kožné ochorenia

JVi ® – antioxidačný nápoj

Chcete získať chuť do života?

V tom prípade si vyskúšajte JVi a nalejte si radosť zo života!

JVi je nápoj, ktorý vám prináša chutnú zmes 12 typov ovocia a zeleniny, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby rozmaznávali vaše chuťové bunky a naplnili vaše očakávania. Pretože ak sú zlúčené najchutnejšie ovocia a zeleniny so vznešenými ovociami vo forme kustovnice čínskej, rakytníka rešetliakového a ovocia acerola, môžete si získať lepší základ pre vaše zdravie.

Posilníte si antioxidačnú ochranu vášho organizmu a pomôžete pokožke udržiavať prirodzenú žiarivosť. Pridaním toľkých dobrôt do tohto nápoja je JVi ideálnym produktom pre vyvinutie zdravých stravovacích návykov a životného štýlu.

Tento nápoj oranžovej farby obsahuje karotenoidy a je bohatý na vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a zdravej funkcii pokožky.

Vďaka karotenoidom, ktoré sú prirodzene prítomné v nápoji JVi ® ako aj v LifePak®  , jedná sa o produkty certifikované pre skener.

Zdravá výživa vyžaduje rovnováhu makroživín (tuky, proteíny a karbohydráty), kalórií na podporu energetických potrieb a mikroživín v záujme uspokojovania výživových potrieb ľudí v záujme správneho ľudského metabolizmu. 

Doprajte si spoľahlivý a bezpečný základ pre vaše zdravie a užívajte si život na plné obrátky k vašej spokojnosti.

Zdielať tento článok na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Súvisiace články

PROTEÍNY – objavte ich silu!

Proteíny hrajú dôležitú úlohu v ľudskom zdraví. Ako už pravdepodobne viete, sú to hlavné živiny, ktoré dokážu budovať a opravovať telesné tkanivá. Využívajú sa aj na prenos

Ako cvičenie posilňuje mozog?

Všetci sme počuli, že „cvičenie nám prospieva“, ale zriedka počujeme, PREČO je to pre nás dobré. Aké sú skutočné benefity fyzickej aktivity? Iste, cvičenie nám

TAJOMSTVO BRONZOVEJ POKOŽKY

Túžite po krásne opálenej pokožke? Okrem samoopaľovacích produktov a solárka môžete si pomôcť aj inak k príťažlivejšiemu vzhľadu vašej pleti. AKO? Doprajte si potraviny so

AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky

Ako posilniť imunitý systém?

Začína sa jeseň a je najvhodnejší čas sa pripraviť na túto časť roka. Podporiť obranný systém nášho tela je jednou z kľúčových a rozumných opatrení v boji