POTRAVINOVÉ DOPLNKY

V záujme zachovania optimálneho zdravia sa odporúča vyvážená strava obsahujúca vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ako aj zdravý životný štýl.

LifePak® 

Výživový doplnok obsahujúci známe fytoživiny, vitamíny a minerály. Tento skvelý výživový doplnok sa zacieľuje na deväť kľúčových funkcií vášho organizmu, aby ste sa každý jeden deň cítili čo najlepšie

 • ZDRAVIE KOSTÍ: Kosti sú oporou celého tela a umožňujú nám pohyb. Chránia náš mozog, srdce a ďalšie orgány pred zranením. Nikdy nie je neskoro začať sa starať o svoje kosti. Naše kosti sú živé tkanivo. Každý deň naše telo rozkladá starú kosť a nahrádza ju novými bunkami.  Naše kosti sú zásobárňou minerálov, ako vápnik a fosfor, ktoré pomáhajú udržiavať naše kosti silné, a uvoľnia  ich do tela, keď ich potrebuje pre ďalšie použitie.  
 • PODPORA IMUNITNÉHO SYSTÉMU:  Imunitný systém je systém pozostávajúci z  takých biologických štruktúr a procesov vo vnútri organizmu, ktorý chráni pred vonkajšími patogénmi. 
 • METABOLIZMUS: Metabolizmus je súbor chemických reakcií, ktoré prebiehajú v bunkách živého organizmu s cieľom udržať ho živým. Tieto procesy umožňujú rast organizmov, reprodukciu, zachovanie ich štruktúr a reakciu na ich prostredie. 
 • KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM: Krv prenáša kyslík a nevyhnutné živiny do všetkých živých buniek tela a takisto odnáša odpadové produkty z tkanív do systémov organizmu, prostredníctvom ktorých sú z tela odstránené. 
 • CELKOVÁ ANTIOXIDAČNÁ OCHRANA: Špecifické podmienky ako znečistenie, stres a zlá životospráva sú považované za podmienky produkujúce voľné radikály. Naše telo a bunkové zloženie ťažia z dobrej ochrany pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. 
 • KOGNITÍVNA FUNKCIA: Kognitívna funkcia je schopnosť jednotlivca spracovať myšlienky. Poznávanie zahŕňa pozornosť, pamäť, tvorbu a chápanie jazykového prejavu, riešenie problémov a rozhodovanie. 
 • ZDRAVIE POKOŽKY: Pokožka funguje ako bariéra medzi vnútorným a vonkajším prostredím, čím zohráva významnú úlohu pri životne dôležitých funkciách, čiže pri ochrane proti mechanickému/chemickému poškodeniu, proti mikroorganizmom a ultrafialovému poškodeniu. 
 • FUNKCIA ŠTÍTNEJ ŽĽAZY: Štítna žľaza sa nachádza v krku. Zodpovedá za riadenie rýchlosti spotreby energie, tvorbu proteínu a za mieru citlivosti vášho tela na iné hormóny. 
 • ZRAK: Vitamíny a živiny majú priamy vplyv na zdravie očí. Oxidačné poškodenie je hlavným rizikom postihnutia očí. 

Chceli by ste vedieť ako je najvhodnejšie užívať a ktoré vitamíny a minerály obsahuje LifePak® ?

Napíšte nám na info@zdravozit.sk

Spoločne LifePak®+ a Marine Omega predstavujú harmonický výživový plán. Máte možnosť si ich získať spolu za výhodnú cenu.

MARINE OMEGA 

Prečo omega-3 mastné kyseliny?

Prečo omega-3 mastné kyseliny z morského zdroja?

 1. väčšina rastlín a rastlinných olejov poskytuje len obmedzené množstvo omega-3 mastných kyselín,
 2. ani tie najlepšie rastlinné zdroje (ako olej z ľanových semienok) neposkytujú EPA a DHA omega-3 mastné kyseliny.

Čo je EPA a DHA?

EPA – kyselina eikozapentaénová a DHA – kyselina dokozahexaénová sú zásadné omega-3 mastné kyseliny živočíšneho pôvodu, vytvárajú stavebné bloky pre iné mastné kyseliny nevyhnutné pre organizmus. Mnohé druhy buniek a tkanív sa skladajú práve z týchto živín.

 • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii SRDCA
 • DHA prispieva k správnej KOGNITÍVNEJ funkcii (MOZOG) a ZRAKU

Ako získame omega-3 zo stravy?

Najlepšími živočíšnymi zdrojmi sú morské a sladkovodné ryby. Pri konzumácii niektorých rýb však nastáva problém prítomnosti toxických látok – najmä ortuti.

Kvalita MARINE OMEGA?

Výroba všetkých produktov firmy Pharmanex® podlieha prísnemu patentovanému procesu kvality 6S, vďaka čomu aj MARINE OMEGA je bezpečným produktom a kvalitným zdrojom doplnku výživy.

Čím je výnimočný Marine Omega?

– obsahuje olej z krillu. Je to súhrnný názov pre drobné kôrovce, ktoré hojne žijú v moriach okolo Antarktídy, najčistejších vodách našej planéty

– obsahuje vzácne fosfolipidy, ktoré tvoria štrukturálny základ bunkových membrán v našom tele

– obsahuje astaxantín, čo je jeden z najsilnejších antioxidantov, ktoré telu pomáhajú neutralizovať voľné radikály a tým pomáha predchádzať predčasnému starnutiu.

obmedzuje vznik neurodegeneratívnych ochorení u starších osôb

– pôsobí protizápalovo na cievy, kĺby, črevá a kožné ochorenia

JVi ® – antioxidačný nápoj

Chcete získať chuť do života?

V tom prípade si vyskúšajte JVi a nalejte si radosť zo života!

JVi je nápoj, ktorý vám prináša chutnú zmes 12 typov ovocia a zeleniny, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby rozmaznávali vaše chuťové bunky a naplnili vaše očakávania. Pretože ak sú zlúčené najchutnejšie ovocia a zeleniny so vznešenými ovociami vo forme kustovnice čínskej, rakytníka rešetliakového a ovocia acerola, môžete si získať lepší základ pre vaše zdravie.

Posilníte si antioxidačnú ochranu vášho organizmu a pomôžete pokožke udržiavať prirodzenú žiarivosť. Pridaním toľkých dobrôt do tohto nápoja je JVi ideálnym produktom pre vyvinutie zdravých stravovacích návykov a životného štýlu.

Tento nápoj oranžovej farby obsahuje karotenoidy a je bohatý na vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a zdravej funkcii pokožky.

Vďaka karotenoidom, ktoré sú prirodzene prítomné v nápoji JVi ® ako aj v LifePak®  , jedná sa o produkty certifikované pre skener.

Zdravá výživa vyžaduje rovnováhu makroživín (tuky, proteíny a karbohydráty), kalórií na podporu energetických potrieb a mikroživín v záujme uspokojovania výživových potrieb ľudí v záujme správneho ľudského metabolizmu. 

Doprajte si spoľahlivý a bezpečný základ pre vaše zdravie a užívajte si život na plné obrátky k vašej spokojnosti.

Zdielať tento článok na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Súvisiace články

IMUNITNÝ SYSTÉM a jeho PRAVIDLÁ

Ešte stále trvá chrípkové a aktuálne vírusové obdobie. Podporiť obranný systém nášho tela výživou je jednou kľúčových a rozumných opatrení v boji proti vírusom. PREČO? Každá naša

vyzivove doplnky

POTRAVINOVÉ DOPLNKY

V záujme zachovania optimálneho zdravia sa odporúča vyvážená strava obsahujúca vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ako aj zdravý životný štýl.

cielene riesenia pharmanex

CIELENÉ RIEŠENIA

Produkty Pharmanex® Solutions (riešenia) boli vytvorené tak, aby spĺňali potreby každodenného života, poskytujú cielenú výživu pre konkrétne výživové potreby.