AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky únikom od pracovných povinností.

Ako sa najlepšie pripraviť, aby sme mali čo najväčší osoh z takejto investície do nášho zdravia? Stačí si zabezpečiť pobyt, zbaliť si kufre a mať cestovné poistenie?

Už len samotná cesta a zmena prostredia prináša mnohé stresové faktory. Ako bude náš organizmus reagovať na rýchly prechod z vysokého pracovného nasadenia, vyčerpania, nespavosti?

 Dá sa vôbec pripraviť tak, aby sme si od prvej chvíle mohli užívať čas strávený mimo domova a pracovného zhonu? Určite áno. Jednou z možností je harmonizácia telesných procesov. AKO?

Pomocou digitálnej medicíny, vďaka špeciálneho  ERI softwéru. Vďaka ultrasenzitívnej anténe umiestnenej pri pacientovi, zaznamenáva elektrické vyžarovanie všetkých telesných orgánov a tkanív vrátane signálnych molekúl, ako sú hormóny, enzýmy a neuropeptidy, ktoré sa uvoľňujú v citových situáciách.

Zachytený signál sa ďalej procesuje a digitalizuje pomocou ERI softwaru, ktorý procesuje obrovské množstvo dát najmodernejšími počítačovými algorytmami (AI) – Artificial Intelligence.

Korekcia patológie – Softvér ERI presne vie, ako by mal nejaký orgán vyzerať. Ak orgán „nevysiela“ správny signál, softvér ERI generuje korekčný signál vysielaný anténou, ktorý interferuje s miestom patológie.

Patológia predstavuje prerušenie synchrónneho spojenia, a preto systém stráca informácie o svojej zdravej funkčnosti. Technológia ERI predstavuje prvý cielený zásah do kvantovej úrovne bunkovej komunikácie a informatiky za účelom obnovenia ich synchronicity.

Žijeme v dobe digitálnej revolúcie, ktorá ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. Nové digitálne technológie sú dnes bežne využívané v energetike, stavebníctve, elektrotechnike alebo automobilovom priemysle. Aj do medicíny prenikajú pomocou umelej inteligencie.

Táto forma digitálnej medicíny nám pomáha poskytovať najosobnejší prístup k pacientovi. Umožňuje zharmonizovať telesné funkcie, eliminovať emočnú záťaž, regenerovať a detoxikovať organizmus.

Viac informácií ohľadom ERI analýzy a terapie nájdete priamo na týchto stránkach TU.

Momentálne je v platnosti LETNÁ AKCIA na ERI analýzu a korekciu v hodnote 35 EUR,  tak neváhajte ju využiť a užite si leto vo väčšej pohode a zdraví, aby ste po dovolenke boli skutočne fit.

OBJEDNAJTE SA telefonicky: 0908 832 970 alebo mailom: info@zdravozit.sk. Všetky kontaktné informácie nájdete TU.

Zdielať tento článok na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Súvisiace články

TAJOMSTVO BRONZOVEJ POKOŽKY

Túžite po krásne opálenej pokožke? Okrem samoopaľovacích produktov a solárka môžete si pomôcť aj inak k príťažlivejšiemu vzhľadu vašej pleti. AKO? Doprajte si potraviny so

AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky

IMUNITNÝ SYSTÉM a jeho PRAVIDLÁ

Ešte stále trvá chrípkové a aktuálne vírusové obdobie. Podporiť obranný systém nášho tela výživou je jednou kľúčových a rozumných opatrení v boji proti vírusom. PREČO? Každá naša

vyzivove doplnky

POTRAVINOVÉ DOPLNKY

V záujme zachovania optimálneho zdravia sa odporúča vyvážená strava obsahujúca vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ako aj zdravý životný štýl.

cielene riesenia pharmanex

CIELENÉ RIEŠENIA

Produkty Pharmanex® Solutions (riešenia) boli vytvorené tak, aby spĺňali potreby každodenného života, poskytujú cielenú výživu pre konkrétne výživové potreby.