Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky únikom od pracovných povinností.

Ako sa najlepšie pripraviť, aby sme mali čo najväčší osoh z takejto investície do nášho zdravia? Stačí si zabezpečiť pobyt, zbaliť si kufre a mať cestovné poistenie?

Už len samotná cesta a zmena prostredia prináša mnohé stresové faktory. Ako bude náš organizmus reagovať na rýchly prechod z vysokého pracovného nasadenia, vyčerpania, nespavosti?

 Dá sa vôbec pripraviť tak, aby sme si od prvej chvíle mohli užívať čas strávený mimo domova a pracovného zhonu? Určite áno. Jednou z možností je harmonizácia telesných procesov. AKO?

Pomocou digitálnej medicíny, vďaka špeciálneho  ERI softwéru. Vďaka ultrasenzitívnej anténe umiestnenej pri pacientovi, zaznamenáva elektrické vyžarovanie všetkých telesných orgánov a tkanív vrátane signálnych molekúl, ako sú hormóny, enzýmy a neuropeptidy, ktoré sa uvoľňujú v citových situáciách.

Zachytený signál sa ďalej procesuje a digitalizuje pomocou ERI softwaru, ktorý procesuje obrovské množstvo dát najmodernejšími počítačovými algorytmami (AI) – Artificial Intelligence.

Korekcia patológie – Softvér ERI presne vie, ako by mal nejaký orgán vyzerať. Ak orgán „nevysiela“ správny signál, softvér ERI generuje korekčný signál vysielaný anténou, ktorý interferuje s miestom patológie.

Patológia predstavuje prerušenie synchrónneho spojenia, a preto systém stráca informácie o svojej zdravej funkčnosti. Technológia ERI predstavuje prvý cielený zásah do kvantovej úrovne bunkovej komunikácie a informatiky za účelom obnovenia ich synchronicity.

Žijeme v dobe digitálnej revolúcie, ktorá ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. Nové digitálne technológie sú dnes bežne využívané v energetike, stavebníctve, elektrotechnike alebo automobilovom priemysle. Aj do medicíny prenikajú pomocou umelej inteligencie.

Táto forma digitálnej medicíny nám pomáha poskytovať najosobnejší prístup k pacientovi. Umožňuje zharmonizovať telesné funkcie, eliminovať emočnú záťaž, regenerovať a detoxikovať organizmus.

Viac informácií ohľadom ERI analýzy a terapie nájdete priamo na týchto stránkach TU.

Momentálne je v platnosti LETNÁ AKCIA na ERI analýzu a korekciu v hodnote 35 EUR,  tak neváhajte ju využiť a užite si leto vo väčšej pohode a zdraví, aby ste po dovolenke boli skutočne fit.

OBJEDNAJTE SA telefonicky: 0908 832 970 alebo mailom: info@zdravozit.sk. Všetky kontaktné informácie nájdete TU.

Zdielať tento článok na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Súvisiace články

PROTEÍNY – objavte ich silu!

Proteíny hrajú dôležitú úlohu v ľudskom zdraví. Ako už pravdepodobne viete, sú to hlavné živiny, ktoré dokážu budovať a opravovať telesné tkanivá. Využívajú sa aj na prenos

Ako cvičenie posilňuje mozog?

Všetci sme počuli, že „cvičenie nám prospieva“, ale zriedka počujeme, PREČO je to pre nás dobré. Aké sú skutočné benefity fyzickej aktivity? Iste, cvičenie nám

TAJOMSTVO BRONZOVEJ POKOŽKY

Túžite po krásne opálenej pokožke? Okrem samoopaľovacích produktov a solárka môžete si pomôcť aj inak k príťažlivejšiemu vzhľadu vašej pleti. AKO? Doprajte si potraviny so

AKO SA PRIPRAVIŤ NA DOVOLENKU?

Po dlhých zimných mesiacoch a náročnom boji s koronavírusom si oveľa viac ceníme možnosť ísť na dovolenku, užiť si slnečné lúče a dobiť si baterky

Ako posilniť imunitý systém?

Začína sa jeseň a je najvhodnejší čas sa pripraviť na túto časť roka. Podporiť obranný systém nášho tela je jednou z kľúčových a rozumných opatrení v boji