Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Výživa a kozmetika

Osvedčená krása priamo z prírody

Ak hľadáte riešenie pre ZDRAVIE, VITALITU, prirodzene KRÁSNU PLEŤ, ste na správnom mieste! To NAJLEPŠIE z vedy a prírody je tu pre vás, vďaka čomu môžete žiť kvalitnejší a zdravší život, STÁRNUŤ PRIRODZENE, CÍTIŤ SA a VYZERAŤ SKVELO.

super kozmetika

Ponuka výživy a kozmetiky

Starostlivosť o tvár

Ucelený sortiment produktov, ktorý vám pomôže bojovať proti procesu starnutia a minimalizovať jeho účinky vo vnútri aj navonok. Cielené riešenia na zredukovanie viditeľných známok starnutia pleti, stresu a vplyvov vonkajšieho prostredia.

Starostlivosť o vlasy

Produkty, ktoré napravia a chránia vlasy pred mechanickými, enviromentálnymi a biologickými agresormi za pravidelného používania na získanie viditeľne mladšie a zdravšie vyzerajúcich vlasov. To všetko vďaka exkluzívnej zmesi zložiek.

Starostlivosť o telo

Produkty starostlivosti o telo obsahujú zložky vytvorené tak, aby vyživovali, posilňovali a upokojovali pokožku. S týmto vyspelým zložením produktov sa každá časť vášho tela bude cítiť vynikajúco cez deň aj v noci vďaka jedinečnému zloženiu produktov.

Výživové
doplnky

Ostať zdravým počas života začína správnou výživou. Počet vedeckých dôkazov, ktoré preukazujú zdraviu prospešné účinky špecifických živín narastá. Zdravá výživa vyžaduje rovnováhu makroživín (tuky, proteíny a karbohydráty), kalórií na podporu energetických potrieb a mikroživín v záujme uspokojovania výživových potrieb ľudí v záujme správneho ľudského metabolizmu.

Prístroje
na ošetrenie

Jedinečná starostlivosť v pohodlí domova. Špičkové vedecké technológie umožňujú dokonale vyčistiť, osviežiť, vyživiť a spevniť pleť aj tkanivá vašej tváre aj tela. Pomôžu zmierniť vrásky, celulitídu, strie, kŕčové žily a spevniť kontúry tela. Môžete si vyskúšať tieto prelomové technológie v našom centre tiež.

Dekoratívna kozmetika

Táto kozmetická línia spája v sebe to najlepšie pre prirodzene krásnu a rozžiarenú pleť. Ochraňuje, napráva a a zlepšuje vzhľad pokožky, bez použitia škodlivých prísad pre náš organizmus a celkové zdravie.

Prečítajte si v našom ZDRAVOM BLOGU viac informácií
o výživových doplnkoch i kozmetických novinkách.

Komplexné riešenia

Vedecká inovácia, ktorú vytvorila spoločnost Nu Skin® ako líder v priemysle zdravia a krásy. Patentované zloženie produktov a technológie nám umožňujú  nové priemyselné štandardy v zdrojoch starnutia a uvádzať reálne riešenia s preukázateľnými výsledkami. 

V súčasnosti sa spoločnosť Nu Skin®  venuje vedeckému výskumu, ktorý ide za hranice symptómov starnutia a zameriava sa na hlavné príčiny starnutia. Tento inovatívny prístup je výsledkom jedinečného výskumu vo vede zaoberajúcej sa pokožkou a výživou, v spojení s najväčšími kapacitami vo vedeckom svete. S produktmi, ktoré ponúkajú komplexné riešenia v boji s vekom robíme revolúciu v priemysle zaoberajúcom sa zdravím a krásou. 

Nu Skin® veríme, že náš prístup v boji proti starnutiu sa nekončí na povrchu pokožky. Vieme, že na to, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie v každom veku, je potrebné viac než len skvelý produkt na starostlivosť o pokožku. Znamená to celkový dobrý stav a starostlivosť ozdravie.  Dôležité sú pritom vnútorné faktory, ktoré ovplyvňujú nielen to, ako sa cítime, ale aj náš vzhľad ako starneme. 

ProduktNu Skin® ponúkajú vitalitu, krásu a dlhovekosť. 

Okrem toho, že sa zameriavame na známky a symptómy, teraz rozumieme aj základným príčinám a zdrojom starnutia – našim génom. Od roku 1984 spoločnosť Nu Skin® prezentuje inovatívny koncept produktov vysokej kvality. 

 • naša prvotná myšlienka: tajomstvo mladosti 
 • náš prísľub: Nepretržitá vedecká inovácia 
 • 36 ročná história 
 • prítomnosť na 48 trhoch 
 • verejne obchodované (NUS) na Newyorskej burze cenných papierov (NYSE) 

„V skutočnosti vravíme: poďme k samotnej podstate starnutia a pozrime sa na to, čo môžeme spraviť na redukovanie alebo zastavenie poškodzovania, ktoré spôsobuje pokožke alebo našim vnútorným orgánom. Toto je podstata ageLOC®. Zameriavame sa nielen na známky a symptómy starnutia, ale aj na zdroje starnutia pokožky a tela.“ 

ageloc nuskin

Budúcnosť mladého vzhľadu, pocitu a zdravia

Koža pokrýva celý povrch nášho tela – je to najväčší ľudský orgán. Jej celková plocha sa pohybuje od 1,6 do 2,0 m². Čokoľvek nanesieme na jej povrch, všetko sa dostane do krvného obehu bez toho, že by naša „chemická továreň“ – pečeň mala možnosť to spracovať a chrániť nás pred nepriaznivými účinkami škodlivých látok.   

Čo majú spoločné polystyrén, nemrznúca kvapalina do auta a hydratačný krém na tvár? Sú vyrobené z ropy, fosilného paliva, ktoré poháňa vaše auto a nájdeme ho aj v tisíkach ďalších potravinárskych produktoch a dokonca aj liečiv. 

Ropa v kozmetike sa nachádza skoro vo všetkom, od šampónov a kondicionérov až po krémy proti starnutiu, telové mlieka, riasenky, parfumy, rúže na pery, balzamy na pery, podklady pod make-up, vlasové vyrovnávače, očné tiene a laky na nechty.

Zoznam viac známych ropných produktov používaných v kozmetike: 

Paraffinum liquidumLiquid ParaffinWhite PetrolatumLiquid PetrolatumHuile MineraleParaffineMineral Oil, Nujol, Adepsine Oil, Petroleum, White mineral oil.   

Hlavné negatíva týchto látok pre náš organizmus: 

 • Bioakumulácia – akumuluje se v podkožnom tuku, pečeni a materskom mlieku.  
 • Zabraňuje prirodzenej funkcii pokožkybrání jej dýchaniu, pretože vytvárá jemnú vrstvu na povrchu kože, čo budí falošný dojem hydratácie! 
 • Způsobuje upchávanie pórov, čím spomaľuje schopnosť tela zbavovať sa toxínovImunitný systém nedokáže správne pracovať, ak organizmus je zaťažený toxínmi. 
 • Jedná sa o syntetické, teda telu nevlastné látky. 
 • Štúdia na prevenciu rakoviny (Coalition, 2002) prišli so záverom, “Hlavné produkty pro kozmetiku a osobnú hygienuvčetne krémov, mydiel a šampónov, predstavujú najväčšie riziko pro širokú verejnosť.“   

Spoločnosť Nu Skin®  nepoužíva ropné deriváty pri výrobe produktov osobnej starostlivosti. Všetky procesy výroby sú prísne testované v záujme zabezpečenia funkčnosti a integrity. Zahŕňa to testovanie viskozity, hodnôt pH, ochrany pred UVA žiarením a absorpčnej schopnosti pokožky v záujme vytvorenia inovatívnych produktov, ktoré dobre fungujú.  

Vďaka našim novým výskumným a vývojovým laboratóriám je naša veda silnejšia než kedykoľvek predtým. 

Zľavy a výhody v mojom eshope

Pri nákupoch v  mojom online obchodíku môžete získať zaujímavé zľavy na produkty, ale aj iné výhody pre VIP členov.  

AKO si môžete získať výhody pri nákupe? 

 • Vytvorte si Nu Skin účet s veľkými výhodami. 
 • Ušetrite čas! Uložte svoje informácie do súboru pre rýchlu kontrolu. 
 • Ľahko sledujte a spravujte svoje objednávky. 
 • Dozvite sa viac o vašich obľúbených produktoch. 
 • Získajte exkluzívne produktové novinky a odporúčania. 

Zaujímajú Vás ďalšie možnosti nakupovania či spolupráce?