Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Výživa a kozmetika

Osvedčená krása priamo z prírody

Ak hľadáte riešenie pre ZDRAVIE, VITALITU, prirodzene KRÁSNU PLEŤ, ste na správnom mieste! To NAJLEPŠIE z vedy a prírody je tu pre vás, vďaka čomu môžete žiť kvalitnejší a zdravší život, STÁRNUŤ PRIRODZENE, CÍTIŤ SA a VYZERAŤ SKVELO.

super kozmetika

Ponuka výživy a kozmetiky

Starostlivosť o tvár

Ucelený sortiment produktov, ktorý vám pomôže bojovať proti procesu starnutia a minimalizovať jeho účinky vo vnútri aj navonok. Cielené riešenia na zredukovanie viditeľných známok starnutia pleti, stresu a vplyvov vonkajšieho prostredia.

Starostlivosť o vlasy

Produkty, ktoré napravia a chránia vlasy pred mechanickými, enviromentálnymi a biologickými agresormi za pravidelného používania na získanie viditeľne mladšie a zdravšie vyzerajúcich vlasov. To všetko vďaka exkluzívnej zmesi zložiek.

Starostlivosť o telo

Zmeňte vašu každodennú očistu na povznášajúci zážitok zo starostlivosti o pleť. Doprajte si perfektnú rovnováhu sviežosti a hydratácie pri sprchovaní. Vyskúšajte si mydlo, ktoré nevysušuje pokožku a kvalitné pílingy na boj proti starnutiu.

Výživové
doplnky

Ostať zdravým počas života začína správnou výživou, ktorá si vyžaduje rovnováhu makroživín a mikroživín. Vyvážená strava je základným pilierom pre správne fungovanie metabolizmu ako aj funkčného imunitného systému. Tak isto platí, že v období zvýšenej záťaže telo spotrebuje väčšie množstvo vitamínov, minerálov a ak ich nemá, môže sa to prejaviť v podobe rôznych zdravotných ťažkostí.

Prístroje na ošetrenie tváre i tela

Wellness v pohodlí domova. Špičkové vedecké technológie umožňujú dokonale vyčistiť, osviežiť, regenerovať,  spevniť pleť aj tkanivá vašej tváre i tela. Pomôžu zmierniť vyčerpanie, zredukovať vrásky a spevniť kontúry tela. Tieto prelomové technológie si môžete vyskúšať i v našom centre v podobne rôznych ošetrení, kde môžete zažiť ich blahodárne účinky a príjemne si oddýchnuť po namáhavom dni.

Dekoratívna kozmetika

Pozdvihnite svoju prirodzenú krásu pomocou našich výnimočných kozmetických produktov. Podkladové krémy, bronzery, tekuté rúže, lesky, balzamy na pery. Mascara, ktorá sa nedrobí a náš skvelý dvojfázový odličovač aj na vodeodolný mejkap, aby večerné čistenie pleti bolo jemné, rýchle a dôkladné. Pokožku upokojí a zanechá ju zamatovo hebkú.

Prečítajte si v našom ZDRAVOM BLOGU viac informácií
o výživových doplnkoch i kozmetických novinkách.

Komplexné riešenia

Vedecká inovácia, ktorú vytvorila spoločnost Nu Skin® ako líder v priemysle zdravia a krásy. Patentované zloženie produktov a technológie nám umožňujú  nové priemyselné štandardy v zdrojoch starnutia a uvádzať reálne riešenia s preukázateľnými výsledkami. 

V súčasnosti sa spoločnosť Nu Skin®  venuje vedeckému výskumu, ktorý ide za hranice symptómov starnutia a zameriava sa na hlavné príčiny starnutia. Tento inovatívny prístup je výsledkom jedinečného výskumu vo vede zaoberajúcej sa pokožkou a výživou, v spojení s najväčšími kapacitami vo vedeckom svete. S produktmi, ktoré ponúkajú komplexné riešenia v boji s vekom robíme revolúciu v priemysle zaoberajúcom sa zdravím a krásou. 

Nu Skin® veríme, že náš prístup v boji proti starnutiu sa nekončí na povrchu pokožky. Vieme, že na to, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie v každom veku, je potrebné viac než len skvelý produkt na starostlivosť o pokožku. Znamená to celkový dobrý stav a starostlivosť ozdravie.  Dôležité sú pritom vnútorné faktory, ktoré ovplyvňujú nielen to, ako sa cítime, ale aj náš vzhľad ako starneme. 

ProduktNu Skin® ponúkajú vitalitu, krásu a dlhovekosť. 

Okrem toho, že sa zameriavame na známky a symptómy, teraz rozumieme aj základným príčinám a zdrojom starnutia – našim génom. Od roku 1984 spoločnosť Nu Skin® prezentuje inovatívny koncept produktov vysokej kvality. 

 • naša prvotná myšlienka: tajomstvo mladosti 
 • náš prísľub: Nepretržitá vedecká inovácia 
 • 36 ročná história 
 • prítomnosť na 48 trhoch 
 • verejne obchodované (NUS) na Newyorskej burze cenných papierov (NYSE) 

„V skutočnosti vravíme: poďme k samotnej podstate starnutia a pozrime sa na to, čo môžeme spraviť na redukovanie alebo zastavenie poškodzovania, ktoré spôsobuje pokožke alebo našim vnútorným orgánom. Toto je podstata ageLOC®. Zameriavame sa nielen na známky a symptómy starnutia, ale aj na zdroje starnutia pokožky a tela.“ 

Budúcnosť mladého vzhľadu, pocitu a zdravia

Koža pokrýva celý povrch nášho tela – je to najväčší ľudský orgán. Jej celková plocha sa pohybuje od 1,6 do 2,0 m². Čokoľvek nanesieme na jej povrch, všetko sa dostane do krvného obehu bez toho, že by naša „chemická továreň“ – pečeň mala možnosť to spracovať a chrániť nás pred nepriaznivými účinkami škodlivých látok.   

Čo majú spoločné polystyrén, nemrznúca kvapalina do auta a hydratačný krém na tvár? Sú vyrobené z ropy, fosilného paliva, ktoré poháňa vaše auto a nájdeme ho aj v tisíkach ďalších potravinárskych produktoch a dokonca aj liečiv. 

Ropa v kozmetike sa nachádza skoro vo všetkom, od šampónov a kondicionérov až po krémy proti starnutiu, telové mlieka, riasenky, parfumy, rúže na pery, balzamy na pery, podklady pod make-up, vlasové vyrovnávače, očné tiene a laky na nechty.

Zoznam viac známych ropných produktov používaných v kozmetike: 

Paraffinum liquidumLiquid ParaffinWhite PetrolatumLiquid PetrolatumHuile MineraleParaffineMineral Oil, Nujol, Adepsine Oil, Petroleum, White mineral oil.   

Hlavné negatíva týchto látok pre náš organizmus: 

 • Bioakumulácia – akumuluje se v podkožnom tuku, pečeni a materskom mlieku.  
 • Zabraňuje prirodzenej funkcii pokožkybrání jej dýchaniu, pretože vytvárá jemnú vrstvu na povrchu kože, čo budí falošný dojem hydratácie! 
 • Způsobuje upchávanie pórov, čím spomaľuje schopnosť tela zbavovať sa toxínovImunitný systém nedokáže správne pracovať, ak organizmus je zaťažený toxínmi. 
 • Jedná sa o syntetické, teda telu nevlastné látky. 
 • Štúdia na prevenciu rakoviny (Coalition, 2002) prišli so záverom, “Hlavné produkty pro kozmetiku a osobnú hygienuvčetne krémov, mydiel a šampónov, predstavujú najväčšie riziko pro širokú verejnosť.“   

Spoločnosť Nu Skin®  nepoužíva ropné deriváty pri výrobe produktov osobnej starostlivosti. Všetky procesy výroby sú prísne testované v záujme zabezpečenia funkčnosti a integrity. Zahŕňa to testovanie viskozity, hodnôt pH, ochrany pred UVA žiarením a absorpčnej schopnosti pokožky v záujme vytvorenia inovatívnych produktov, ktoré dobre fungujú.  

Vďaka našim novým výskumným a vývojovým laboratóriám je naša veda silnejšia než kedykoľvek predtým. 

Zľavy a výhody v eshope

Pri nákupoch v  tomto online obchode si môžete získať zaujímavé zľavy na produkty.  

AKO si môžete získať výhody pri nákupe? 

 • Vytvorte si Nu Skin účet a užívajte si výhody!
 • Ušetrite čas! Uložte svoje informácie do súboru pre rýchlu kontrolu. 
 • Ľahko sledujte a spravujte svoje objednávky. 
 • Dozviete sa viac o vašich obľúbených produktoch. 
 • Získajte exkluzívne produktové novinky a odporúčania. 

Zaujímajú Vás ďalšie možnosti nakupovania či spolupráce?