Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Výživové doplnky

vyzivove doplnky

1. Potravinové doplnky

V záujme zachovania optimálneho zdravia sa odporúča vyvážená strava obsahujúca vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ako aj zdravý životný štýl. Pri vedení rušného životného štýlu môže dodatočný príjem vybraných živín doplniť vašu bežnú stravu na dennej báze. Produkty LifePak®+, JVi ® a Marine Omega sú špeciálne vytvorené tak, aby vám pomohli získať výživný základ na bojisku dnešného sveta. Môžu pomôcť značne posilniť odolnosť organizmu a tým znížiť chorobnosť.

tr90 pharmanex

2. TR 90

Moderný životný štýl kladie na naše telo stále väčšie nároky. Naše produkty obsahujú kvalitné zložky v bezpečných a výhodných množstvách. Všetky produkty poskytujú cielené výživové zložky, ktoré organizmus potrebuje k tomu, aby dokázal obstáť pri našom dennom životnom rytme, čo znamená, že tieto výživové doplnky poskytujú skutočné riešenia zamerané na požiadavky pre zlepšenie zdravia.

cielene riesenia pharmanex

3. Cielené riešenia

Nájdete tu riešenia na zvýšenie fyzického výkonu, mentálnej bystrosti, sexuálnej aktivity, vylučovanie toxínov z tela, bunkovej ochrany, posilnenie imunity, kostí, pečene a ľadvín, zlepšenie pamäti, očistu tela, kvalitné probiotiká... a to všetko vo vysokej kvalite. Spýtajte sa pre bližšie informácie.