Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Niečo o mne

Vždy ma zaujímalo, ako môžeme urobiť viac pre svoje zdravie, než iba očakávať, že medikamenty vyriešia všetko, keď nastanú ťažkosti. Bolo mi nesmierne smutno, keď na moju otázku, či sa dá zistiť, prečo niečo nefunguje v tele tak ako má, som dostala odpoveď NIE! 

Nastala kritická chvíľa a navrhnuté riešenie bolo, odstrániť z tela čo nefunguje. Keďže môj organizmus bol značne oslabený, rokmi trvajúcim stavom zníženej funkčnosti, zoslabnutý imunitný systém mal za následok rôzne pooperačné komplikácie.

Moja cesta hľadania si rôznych metód alternatívnych aj vedeckých terapií bola náročná, ale dnes som vďačná, za všetky tie poznatky. Vieme podporiť nielen zdravie, posilniť imunitný systém sebe aj deťom, ale  aj náš mladistvý výzor, zdravú a krásnu pleť nadlho.

To všetko s preukázateľnými účinkami s najnovšími vedeckými poznatkami na lepšie pochopenie podstaty starnutia. Vek skutočne môže byť iba číslom. Dnes sú známe dôležité vnútorné faktory, ktoré ovplyvňujú nielen to, ako sa cítime, ale aj náš vzhľad ako starneme.

Vďaka tomu, že som mala možnosť sa  o tomto všetkom  dozvedieť a vidieť výsledky,  dáva mi zmysel odovzdávať tieto informácie ďalej. Taktiež pomáhať k uvedomeniu si svojej vlastnej sily v každom z nás, a tak i k lepšiemu zdraviu a kráse  trochu INAK.

Moja vízia

Pozitívne výsledky, ozdravných a rehabilitačných techník a terapií,  ma každý deň presvedčujú o ich správnosti a sily prinášať lepšiu kvalitu života, viac zdravia, ako aj väčšiu schopnosť sa adaptovať na aktuálne podmienky.

Mojím cieľom je poskytnúť efektívne regeneračné a relaxačné terapie, účinné nástroje podporujúce zdravie, mladistvý vzhľad do vysokého veku  ale i najmodernejšiu technológiu bioelektroniky. Vďaka nej môžeme harmonizovať, očistiť organizmus od toxínov a regenerovať na bunkovej úrovni.

Vďaka ERI analýze vieme zlepšiť celkové fungovanie organizmu, čo je užitočným prínosom v tejto hektickej  dobe. To všetko bez toho, aby sme museli mesiace čakať na vyšetrenie. V zárodku symptómov sa dajú takto efektívne eliminovať PRÍČINY zdravotných ťažkostí a prinavrátiť celkovú pohodu a pracovnú výkonnosť.

Inovatívny koncept produktov vysokej kvality a jedinečná a pôsobivá globálna podnikateľská príležitosť je ďalším doplnkom služieb, ktorá môže ľuďom zmeniť život v mnohých ohľadoch k lepšiemu.

Neustále si dopĺňam poznatky v danej oblasti, na sebe si overujem účinky vedeckých aj alternatívnych terapií, špičkových produktov, čo mi pomáha neustále zdokonaľovať poskytované služby. Ich bonusovým efektom je väčšia psychická pohoda, viac vnútornej vyrovnanosti a sily, čo v neposlednom rade zlepšuje i celkový výzor. Ako vo vnútri, tak aj navonok.

marianna molnarova

Moje certifikáty a skúsenosti