Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

ERI - analýza a korekcia zdravotného stavu pomocou Umelej Inteligencie

Digitálna medicína a umelá inteligencia prinášajú nové možnosti analýzy zdravotného stavu a jeho korekciu.

Umelá inteligencia je čoraz viac spomínaná v zdravotníctve, kde sa začína tvoriť základňa vedcov  z odboru informatiky a medicíny. Zdá sa, že prežívame novú revolúciu – digitalizáciu v medicíne a nástup umelej inteligencie.

Čo je umelá inteligencia? Umelá inteligencia (UI) sa snaží reprodukovať to čo robí ľudský mozog. To znamená analyzovať, rozumieť, reagovať, učiť sa a nachádzať riešenia. Keďže ide o počítač, ktorý túto reprodukciu vykonáva, je to software, ktorý zabezpečuje túto detailne prepracovanú inteligenciu. Tento inteligentný software disponuje schopnosťou nachádzať samostatné riešenia vďaka analýze veľkých dát, ktoré sa snímajú z ľudského organizmu. 

Ľudský organizmus je tak zložitý biochemický a energeticko-informačný systém, že nie je v možnostiach lekára obsiahnuť jeho komplexnosť a zložitosť na základe štandartne dostupných vyšetrení. Digitálna medicína otvára nové možnosti pre lekárov a špecialistov, ktorí vďaka počítačovým technológiam získavajú obrovské množstvo dát z organizmu pacienta vďaka ich digitálnemu spracovaniu. Tie najmodernejšie z nich siahajú na úroveň AI (artificial intellingence). Medzi ne patrí aj švajciarsky analytický prístroj – ERI. 

Ako funguje analýza zdravotného stavu pomocou Umelej Inteligencie – ERI?

ERI software, vďaka zdigitalizovaným referenčným markerom, vie presne ako má vyzerať zdravý stav a aká je realita. Ak nejaký orgán „nevysiela“ správny signál, ERI software generuje korekčný signál, ktorý interferuje s miestom patológie. Patológia sa vyznačuje prerušením synchrónneho spojenia medzi bunkami daného orgánu (non-lokality), vďaka ktorému sa z danej formácie buniek stráca informácia o zdravom funkčnom stave. Úlohou ERI korekčného signálu je obnovenie porušenej synchronizácie štruktúr orgánov, systémov a procesov. V technológii ERI Ide teda o cielený zásah do bunkovej komunikácie a informatiky na kvantovej úrovni a obnovenie ich non-lokality (synchronicity) , ktorá reprezentuje fyziologický stav.

Liečiť iba somatické ťažkosti veľakrát nepostačuje k celkovému uzdraveniuDlhodobý chronický stres, dlhodobé užívanie liekov, hormonálnych preparátov môžu narušiť schopnosť organizmu adekvátne reagovať a dostáva sa do štádia vyčerpania a následne ochorenia. Zakaždým, keď telu dodáme nejaký liek, ktorý má napraviť funkciu A, nevyhnutne to naruší funkciu B, alebo D.  

Významnou prednosťou ERI terapie je zharmonizovanie nervového systému,  orgánových systémov, orgánov, podpora vylučovania toxínov z organizmu,  vďaka čomu sa zrýchli regenerácia organizmu, čo môže značne pomôcť predísť ochoreniu.  

Keď nás „niečo obchádza“ a ešte nie sme chorý, ale cítime, že nie sme vo „svojej koži“, prípadne možno nás niečo pobolieva, ale ešte nie je „čas“ ísť k lekárovi, práve vtedy môže ERI terapia významne pomôcť „upratať svoje telo, myseľ, zregenerovať sa“ a tým sa vyhnúť chrípke (OČR,PN), či inému ochoreniu. Taktiež sa veľakrát stáva, že človek je tak vyčerpaný, že má problémy zaspať a mať kvalitný spánok, čo je tiež veľmi dôležité na udržania si zdravia. Absolvovanie ERI terapie pred dovolenkou, víkendom či sviatkami taktiež môže značne prispieť k tomu, aby sme si skutočne užili voľné dni v lepšej psychickej, emocionálnej či fyzickej pohode.   

Ako to celé funguje?

Hĺbková analýza zdravotného stavu prebieha v troch základných krokoch:

1. skenovanie zdravotného stavu

eri

Neinvazívnym meraním pomocou ultrasenzitívnej antény sa zistia najzávažnejšie odchýlky v organizme. Klient drží v ruke sondu. 

Po krátkej kalibrácii dochádza k načítaniu dynamickej intenzity elektrického poľa každého orgánu, orgánových systémov, buniek a tkanív. 

U mnohobunkových živočíchov je na povrchu každej bunky elektrické napätie. Toto povrchové napätie sa neustále mení a vytvára elektrické pole. V prípade, že integrita a rovnováha tohto systému sa v nejakom bode naruší, nastane porucha, ktorá následne ovplyvní ďalšie procesy v organizme ako DOMINO efekt.

2. analýza získaných údajov

eri medical

Takáto hĺbková analýza pomáha pri hodnotení zdravotného stavu a hierarchických vzťahov medzi prebiehajúcimi procesmi v organizme. 

ERI dokáže definovať aktivitu patologického procesu v orgánoch, bunkách, ich hyper alebo hypofunkciu,  jeho lokalizáciu v tele pacienta. Zisťuje záťaž toxínov a emócií, stresov na určité orgány, orgánové systémy.

Podľa nameraných hodnôt navrhuje presne vymedzené markery somatického a psychického charakteru na zlepšenie celkového zdravotného stavu, vhodné a nevhodné potraviny, vitamíny a mikroelementy.

3. kompenzácia (terapia)

eri

Na základe predchádzajúceho merania a vyhodnotenia špecialistom, sonda ERI odošle špecificky vyladený signál, v trvaní 28 minút, čím upravuje najzávažnejšie poruchy v organizme.

ERI slúži ako pasívna ultrasenzitívna anténa, a tým nezasahuje a ani neovplyvňuje životne dôležité procesy v organizme.

Veľkou výhodou ERI je možnosť použitia kompenzačných úprav na okamžité zosúladenie životne dôležitých procesov v organizme.

Včasným riešením symptómov máme najväčšiu šancu sa čo najskôr uzdraviť.

Prečo používať ERI?

Neinvazívna diagnostika

Ultracitlivý senzor, ktorý analyzuje elektrické signály viac ako z milióna častí tela a odhalil hlavné patológie, následne generuje špecifické korekčné signály a odošle ich na miesta s najväčšími patológiami.

Trvá to iba 40 sekúnd

Celý proces trvá iba 40 sekúnd. Kontrola vášho zdravotného stavu nebola nikdy jednoduchšia.

Kdekoľvek. Kedykoľvek.

Ultracitlivá anténa je veľmi malá (ako veľmi malý mobilný telefón), takže ju možete zobrať kdekoľvek so sebou.

Sprievodca zdravým
životným štýlom

ERI doporučuje vitamíny, mikroelementy, vhodné a nevhodné potraviny, špecifikuje alergény, toxíny a patogény. Tieto tipy vám pomôžu kontrolovať svoj zdravotný stav a udržať si trvalé zdravie.

Možnosť stiahnuť do akéhokoľvek počítača

ERI je cloudový softvér. Analytický softvér je možné stiahnuť do ľubovoľného počítača.

Ušetríte čas pacientom aj lekárom/špecialistom

Pacient nemusí navštíviť lekára, terapeuta fyzicky. ERI umožňuje pacientovi skontrolovať svoj zdravotný stav vo vlastnom dome.

Výhody ERI

ERI obsahuje databázu markerov na vykonávanie hodnotení v nasledujúcich oblastiach: 

Metabolické procesy, orgánové systémy, orgány, zápalové reakcie, adaptačné reakcie, alergie, toxická záťaž, psychosomatika, kontrola stavu VNS, stav extracelulárneho priestoru, integračné jednotky mozgu,  cievny systém a neurológia   žalúdočného a črevného traktu,  hematopoetický systém, prvky krvi, cievy, cholesterol, hormóny, enzýmy, metabolizmus tukov, psychometrické vlastnosti, stresová záťaž , anabolické procesy, databáza pre automatické algoritmy, stav kolagénu, detoxikácia, homeopatia, alopatické lieky, akupunktúrne body, energetické charakteristiky, vitamíny, mikroelementy, doporučené a nedoporučené jedlo, regenerácia.

Výhody ERI pre pacienta

 • Nový zdroj informácií o osobnom zdravotnom stave 
 • Umožňuje pacientom prevziať zodpovednosť za svoje zdravie 
 • Prevencia – ERI odhaľuje skoré štádiá choroby 
 • Mobilita – zariadenie ERI je prenosné – pacient ho môže nosiť kedykoľvek 
 • Rýchlosť – výsledky zdravotného stavu pacienta sa dosiahnu do 40 sekúnd 
 • Diaľkové monitorovanie zdravia – ERI umožňuje vzdialené monitorovanie pacientov v dôsledku umiestnenia SW vcloude 

Výhody ERI pre lekára

 • Nový zdroj informácií o zdravotnom stave pacienta 
 • Odhaľuje hlavnú príčinu ochorenia a skryté patológie 
 • Detekuje patogény – informácie o toxickom zaťažení vírusmi, baktériami, hubami, parazitmi 
 • Minimalizuje chybné diagnózy 
 • Nachádza prepojenia medzi hlavnou príčinou ochorenia a jej výsledným prejavom 
 • ERI je doplnkovým nástrojom k súčasným diagnostickým metódam 
 • ERI nenahrádza ľudský faktor a samotného lekára pri stanovení diagnózy.

ERI analyticko cloudový systém (UI) dokáže pomôcť nasledovne:

zmierňuje vplyv stresu na funkčnosť orgánových systémov, či jednotlivých orgánov

podporí reštart buniek

identifikuje a znižuje aktivitu vírusov, bakérií, plesní a parazitov

zlepšuje funkčnosť imunitného systému

pomôže zredukovať zápaly v tele

znižuje záťaž orgánových systémov: nervový, dýchací, kardio, ORL …

zmierňuje alergické prejavy

harmonizuje metabolické procesy

podporuje hojenie rán, mikrocirkuláciu (diabetická noha atď.)

napomáha detoxikácii organizmu od patogénov, radiácie a ťažkých kovov

regenerácia, zlepšenie spánku

podpora rôznych mentálnych funkcií

uvoľnenie dýchania

ERI - hĺbková analýza Vášho zdravia

Máte záujem o vymeranie, analýzu toho, čo aktuálne najviac zaťažuje Váš organizmus a následnú kompenzáciu záťaží?

Pýtajte sa,
alebo sa rovno objednajte

Máte otázky? Pýtajte sa. Máte záujem o objednanie termínu? Jednoduchým odoslaním základných údajov mi upresnite, o čo konkrétne by ste mali záujem a ja Vás budem podrobnejšie informovať o ďalších krokoch.

Vaše dotazy, či záujem o termín

Máte záujem o zakúpenie ERI analyticko cloudového systému?

Máte záujem o zakúpenie prístroja pre vlastnú potrebu? Obráťte sa kedykoľvek na nás a my Vám v tomto smere radi pomôžeme.

Náš web používa cookies, ak budete pokračovať v prehliadaní považujeme to za Váš súhlas s ich ukladaním.