ERI analýza zdravia – BioElektronika

Rýchla a bezbolestná komplexná analýza tela vďaka najmodernejšej nanotechnológii. Keďže ľudské telo je veľmi zložitý biochemický a energeticko-informačný systém, nie je v možnostiach lekára obsiahnuť komplexné množstvo informácií na základe dostupných vyšetrení dnešnej medicíny.

Táto prelomová technológia digitálnej medicíny dokáže poskytnúť obrovské množstvo dát z organizmu, ktoré následne spracuje v digitálnej forme pomocou najnovších počítačových technológií.

 • EKG – sníma elektrické signály srdca
 • EEG – elektrickú aktivitu mozgu
 • ERI – nová úroveň snímania elektrického napätia na povrchu buniek celého organizmu kompletne – umelá inteligencia ( AI – artificial intelligence)

U mnohobunečných živočíchov je na povrchu každej bunky elektrické napätie. Toto povrchové napätie sa neustále mení a vytvára elektrické pole.

V prípade, že integrita a rovnováha tohto systému sa v nejakom bode naruší, nastane porucha, ktorá následne ovplyvní dalšie procesy v organizme ako DOMINO efekt.

Neinvazívnym meraním so špeciálnou sondou v trvaní 35 sekúnd sa zistia najzávažnejšie odchýlky v organizme. Klient drží v ruke sondu.

Po krátkej kalibrácii dochádza k načítaniu dynamickej intenzity elektrického poľa každého orgánu, orgánových systémov, buniek, tkanív.

Takáto analýza pomáha pri hodnotení zdravotného stavu a hierarchických vzťahov medzi prebiehajúcimi procesmi v organizme.


ERI dokáže  definovať aktivitu patologického procesu v orgánoch, bunkách, ich hyper  alebo hypofunkciu,   jeho lokalizáciu v tele pacienta. 

Na základe predchádzajúceho merania a vyhodnotenia špecialistom, sonda ERI odošle špecificky vyladený signál, v trvaní 28 minút, čím upravuje najzávažnejšie poruchy v organizme.

ERI slúži ako pasívna anténa, a tým nezasahuje a ani neovplyvňuje životne dôležité procesy v organizme.

Veľkou výhodou ERI je možnosť použitia kompenzačných úprav na okamžité zosúladenie životne dôležitých procesov v organizme.

Včasným riešením symptómov máme najväčšiu šancu sa čo najskôr uzdraviť.

ERI medicínsky systém:

– zmierňuje vplyv stresu na funkčnosť orgánových systémov, orgánov
– podporí reštart buniek
– identifikuje a znižuje aktivitu vírusov, bakérií, plesní a parazitov
– zlepšuje funkčnosť imunitného systému
– pomôže zredukovať zápaly v tele
– znižuje záťaž orgánových systémov: nervový, dýchací, kardio, ORL …
– zmierňuje alergické prejavy
– harmonizuje metabolické procesy
– podporuje hojenie rán, mikrocirkuláciu (diabetická noha atď.)
– napomáha detoxikácii organizmu od patogénov, radiácie a ťažkých kovov
– regenerácia, zlepšenie spánku
– podpora rôznych mentálnych funkcií
– uvoľnenie dýchania

ERI Medicínsky systém bol vytvorený so švajčiarskou firmou CME SWISS.

Výsledky práce prístroja boli potvrdené klinickými testami. Lekári a terapeuti po celom svete používajú ERI systém na zistenie príčin ochorení, ich prevenciu ako aj na zlepšenie stavu pacienta.

Cenník

ERI Basic

15
 • Krátka informačná analýza
 • Kompenzácia 10 min.
 • 40 min.

ERI Classic

45
 • Analýza
 • Kompenzácia 28 min.
 • 80 min.

ERI Complete

59
 • Komplexná analýza
 • Kompenzácia 28 min.
 • 120 min.