Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Meranie antioxidantov biofotonickým skenerom

Pharmanex biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý meria hladiny karotenoidov neinvazívnou metódou v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie. Jednoduchým položením dlane vašej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získate v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov (SCS) vo vašej koži. 

biofotonicky skener

Ako to celé funguje?

Karotenoidy sú organické pigmenty prítomné v ovocí a zelenine, ktoré nesú prvotnú zodpovednosť za červenú, oranžovú a žltú farbu. Čím viac farebného ovocia a zeleniny konzumujete, tým viac karotenoidov dostane Váš organizmus a tým vyššie bude aj Vaše SCS. Ak sa snažíte zdravo sa stravovať, či užívate vitamíny, meranie na biofotonickom skeneri môže byť pre Vás skúška, či Vám to čo skonzumujete, skutočne funguje a či ich vie Vaše telo prijať a využiť. 

Je vedecky podložený a dôveryhodný. Technológia Ramanovej spektroskopie bola ocenená Nobelovou cenou za fyziku a je overená pomocou rôznych vedeckých článkov a štúdií. Pharmanex Biofotonický skener S3 dostal bronzovú medailu pri príležitosti ocenenia Design Excellence Awards (IDEA). Je jediný svojho druhu na svete. 

Pýtajte sa,
alebo sa rovno objednajte

Máte otázky? Pýtajte sa. Máte záujem o objednanie termínu? Jednoduchým odoslaním základných údajov mi upresnite, o čo konkrétne by ste mali záujem a ja Vás budem podrobnejšie informovať o ďalších krokoch.

Vaše dotazy, či záujem o termín