Plánované rodičovstvo

Program pre budúce mamičky

Ak práve uvažujete o tomto rozhodujúcom kroku vo Vašom živote, určite Vás napadlo, čo môžete urobiť preto, aby ste mali čo najlepšiu prípravu na príchod nového života v každom ohľade.

Výbavička pre dieťatko, vhodné zázemie a samozrejme láskyplný vzťah dvoch ľudí je to, čo asi napadne najskôr každého z nás.

Je to veľmi jemná, neinvazívna technika, tzv. motýlia masáž na reflexných bodoch chodidiel, rúk a hlavy. Tu sa nachádzajú tiež  „pracovné body“ pre jednotlivé obdobia prenatálneho obdobia.

Aplikáciou metamorfnej techniky  je možné nesprávne životné vzorce zjemniť, resp. pretransformovať do viac prospešných, život podporujúcich.

Absolvovaním metamorfnej techniky, tzv. motýlej masáže,  budete mať úžitok obaja. Pomôže nie len plodu ale aj Vám, budúcej mamičke lepšie zvládať životné výzvy.  

Máte možnosť nastúpiť na cestu uvedomelého rodičovstva a urobiť prvé kroky k tomu, aby Vaše dieťatko dostalo tie najlepšie predpoklady pre spokojný, štastný život a v čo najlepšom zdraví. Je vo Vašich rukách využiť túto príležitosť….a ešte oveľa viac.

Taktiež vieme pomôcť v prípade choroby počas tehotenstva, keď by mnohé lieky mohli negatívne ovplyvniť vývoj dieťatka.

S touto skvelou technikou môžete aj po narodení Vášho vytúženého potomka pomáhať v prekonávaní  jeho ťažkostí fyzických či psychických.

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle  0908 832 970 alebo mailom na  info@zdravozit.sk.