Tvarovanie postavy

Máme pre vás riešenie, ak...

...mávate pocit ťažkých nôh.

...máte krčové žily.

...vás trápia strie.

...upravili ste si stravu, športujete a stále nie ste spokojný so vzhľadom vašej pokožky či tvarmi vášho tela.

...by ste chceli predísť vzniku celulitídy. Prevencia je najlepšia cesta.

... sa potrebujete trošku “vylepšiť” v určitých partiách a nemáte čas chodiť na pravidelné ošetrenie tela.

Starnutie pokožky je  krok vpred pomocou jedného z  najvyspelejších prístrojov na vylepšenie tela. Na základe vedy ageLOC® predstavujú tri telové produkty ageLOC® nový vedecký prelom týkajúci sa vyhladzovania a spevnenia pokožky vášho tela. Teraz môžete naštartovať silu mladosti a užiť si skvelý pocit z mladistvejšieho vzhľadu.  

Celý systém je výnimočný tým, ako pocítite rozprúdenie lymfy a oživenia tkanív hneď po prvom ošetrení. Vďaka týmto účinkom celkovo sa osviežite, preto je vhodné aplikovať systém ráno alebo počas dňa. Taktiež pomáha pri regenerácií po záťaži. 

Čo všetko zahŕňa spomínaný systém?

galvanic body spa

ageLOC® GALVANIC BODY SPA

Patentovaný vodivý povrch ageLOC® využíva pulzujúce galvanické prúdy v záujme optimalizovaného anti-agingového efektu. Galvanický prúd je využívaný aj v rehabilitácii pre jeho zdraviu prospešné účinky.

ageLOC® BODY SHAPING GEL

ageLOC® vlastná technológia spoločnosti Nu Skin®, obsahuje špecifické prísady, ktoré sa zacieľujú na Supermarkers, prvotné zdroje starnutia. • Laminaria Digitata – napomáha odbúravať tuky. • Teobromín (výťažok z kakaa Theobroma) – bolo preukázané, že tlmí určitý enzým v tukových bunkách. Tlmenie týchto enzýmov aktivuje štiepenie tukov v pokožke, čo vedie k štíhlejšiemu a viac vyhladenému vzhľadu.

ageLOC® DERMATIC EFFECTS

Produkty starostlivosti o telo obsahujú zložky vytvorené tak, aby vyživovali, posilňovali a upokojovali pokožku. S týmto vyspelým zložením produktov sa každá časť vášho tela bude cítiť vynikajúco cez deň aj v noci vďaka jedinečnému zloženiu produktov.

Na čo všetko pomáha ageLOC® GALVANIC BODY TRIO?

Chceli by ste si vyskúšať výnimočný systém ageLOC® GALVANIC BODY TRIO na ošetrenie tela?

Dajte nám o Vašom záujme vedieť

Máte otázky? Pýtajte sa. Máte záujem o objednanie termínu? Jednoduchým odoslaním základných údajov mi upresnite, o čo konkrétne by ste mali záujem a ja Vás budem podrobnejšie informovať o ďalších krokoch.

Neváhajte a napíšte nám

Chceli by ste si zakúpiť ageLOC® GALVANIC BODY TRIO
pre domáce ošetrenie tela?

V našom e-shope si môžete pohodlne objednať ageLOC® GALVANIC BODY TRIO alebo nás kontaktujte a dohodneme si všetky detaily nákupu vášho nového ageLOC® GALVANIC BODY TRIO. 

Doprajte si lepší pocit zo svojho tela bez ohľadu na vek. Užívajte si všetky výhody, ktoré ponúka tento jedinečný systém na domáce ošetrenie tela v pohodlí domova.  Už nemusíte chodiť na drahé ošetrenia, ušetrený čas môžete venovať svojej rodine, či na svoje záľuby.  

 Môžete mať jeden, vysoko funkčný prístroj s viacerými účinkami vždy po ruke a na dlho. Spoľahlivý pomocník aj na vašich cestách, keďže svojimi rozmermi sa zmestí aj do kabelky či malej cestovnej tašky. 

ageloc body spa

Máte už nejaké skúsenosti s podobnými ošetreniami tela?

Vedeli ste, že s ERI  analýzou a terapiou taktiež je možnosť podporiť rozprúdenie lymfy, dokonca zistiť, či metabolizmus tukov nie je ovplyvnený, spomalený nejakou psychickou záťažou? Takúto záťaž je možné ERI terapiou nielen identifikovať, ale aj zmierniť. 

Ojednajte sa na bezplatnú konzultáciu či rovno na ERI analýzu a terapiu a dozviete sa viac o metabolizme tukov vášho tela.  

Máte ďalšie otázky ohľadne tohto pokrokovému systému?

Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať, alebo sa rovno objednajte a môžete si vyskúšať tento revolučný systém na domáce spa ošetrenie tela. 

Vyskúšajte zvýhodnený balíček produktov, ktorý za zvýhodnenú cenu obsahuje tieto produkty:

  • 1x ageLOC Galvanic Body Spa prístroj
  • 2x ageLOC Body Shaping Gel – gél na tvarovanie tela
  • 1x ageLOC Dermatic Effects – efektný krém
  • 1x Nu Skin taška