Račianska 66, Bratislava

PO - PIA termín podľa dohody

5. poschodie, č. 514

SO - NE možnosť dohody

Zdravé chudnutie

Komplexný program pre Vašu skutočnú premenu!

Klasické diéty spôsobujú stratu nielen TUKU ale aj SVALOV, čo má za následok poruchu trávenia…a to je začarovaný kruh. Vydajte sa na cestu zdravého chudnutia pomocou vedecky zostavenej podpory.  

PROGRAM TR90® pre dobrý život

Jedzte, hýbte sa, žite pre zmenu vášho životného štýlu za 90dní! 

Predstavujeme vám TR90®, hravý program pre dobrý život pre budovanie vášho lepšieho a zdravšieho života, ktorý prepája telo a  myseľ. Jednoduchý a  inteligentný. Program TR90® vás posilňuje a  umožňuje vám dosiahnuť cieľ zdravého životného štýlu zameriavaním sa na denné prekážky, ktoré stoja medzi vami a vašimi cieľmi. 

Udržať si zdravý životný štýl je niečo, o čo sa všetci snažíme. Vzácne veci je ťažké dosiahnuť. Či už sa jedná o maškrtenie, nedostatok pevnej vôle alebo o  životné prekážky, dosiahnutie vysnívaného životného štýlu a  postavy môže byť celkom náročné. 

Začnite s túžbou. 

Potom prepojte myseľ s telom. 

Treba zmeniť viac než len čísla. V živote ide o omnoho viac, než len o vzhľad a  hmotnosť. Ide o  objavenie toho, čo je pre vás dobré a zmeniť návyky vášho životného štýlu pomocou  stravovania, pohybu a spôsobu života.   

S  budovaním vašej spokojnosti môžete začať už teraz. Jedzte, hýbte sa, žite pre zmenu vášho životného štýlu za 90dní! TR90® je kompletný program pre dobrý život, ktorý sa zameriava na životný štýl a reguláciu hmotnosti. 

Prvotné výhody a vlastnosti

  • Predstavuje jednoduchý a  pohodlný spôsob začatia premeny vášho životného štýlu v priebehu 90 dní. 
  • Prispieva k rastu a  udržiavaniu svalovej hmoty pomocou kvalitných proteínov obsiahnutých v náhrade stravy a to všetko v optimálnom pomere. 
  • Dáva Vám odporúčania na optimalizáciu vašej cesty počas programu pre dobrý život. 
  • Dáva nové tipy ako sa stravovať, cvičiť a žiť zdravým a vyváženým spôsobom. 
  • Zdravé recepty vám pomôžu vychutnať si správne vyváženú stravu bez kompromisov chutí. 

STRAVOVANIE, POHYB, ŽIVOT

STRAVOVANIE – zdravé stravovanie nie je vždy jednoduché. Je to veda sama o sebe a je ťažké nájsť rovnováhu medzi tým, čo jeme a  čo potrebujeme. Dostatočná starostlivosť je nevyhnutná pre zabezpečenie pestrej a  zdravej výživy, čo je základom našej stravy. Zdravá strava a  zdravotne uvedomelé rozhodnutia sú vždy a rovnako dôležité, ako zabezpečenie dostatku cvičenia vo vašom životnom štýle. 

POHYB – nie všetky programy boli vytvorené ekvivalentne. Hmotnosť, ktorú stratia ľudia dodržiavaním bežných diét, čiastočne pozostáva z vody, tuku a  svalov. Vzhľadom na to, že svaly potrebujú viac energie než tuky, strata svalstva – čo predstavuje 20% až 40% celkovej straty hmotnosti – môže spôsobiť spomalenie vášho metabolizmu. Program TR90® pre dobrý život vám pomáha udržiavať svalovú hmotu prostredníctvom našich fitness cvičení, aby ste sa uistili, že stratíte menej svalovej hmoty, pričom udržuje váš metabolizmus rýchlejší a  znižuje vašu hmotnosť.  

ŽIVOT – vybudujte si pozitívny postoj k  životu a  tešte sa z  každého úspechu. Verte v  to, a  bude možné uskutočniť čokoľvek. Samozrejme, ľahko sa to hovorí, ale s  pomocou sa to robí ľahšie.  

Sprievodca programom TR90®

V programe TR90® pre dobrý život nenájdete lepšieho spojenca než je sprievodca. 

Sprievodca je užitočným nástrojom, ktorý vám pomôže pochopiť základy a  získať čo najviac z  programu TR90® pre dobrý život. Obsahuje veľa tipov a  rád, aby vám pomohol pri účinnom cvičení na dennej báze a motivoval vás k  aktívnejšiemu životnému štýlu spaľovaním kalórií a zachovaním si zdravého tela.  

V sprievodcovi nájdete stravovací plán a  kolekciu receptov na rôzne druhy jedál pre dodržiavanie zdravého stravovania bez kompromisov na chuť či radosť.  

Vydajte sa na cestu za zdravým životom a  dozviete sa ako to môžete dosiahnuť! 

Dozviete sa dôležité aspekty, ktoré vám pomôžu zvládnuť vytýčený CIEĽ.

Poradíme Vám ako na to!

  • Komplexný program TR90® so sprievodcom na tri mesiace vám zabezpečí podporu pre všetky oblasti, ktoré potrebujete zvládnuť.  
  • Dozviete sa, s  čím môžete podporiť celkový efekt zdravého chudnutia.  
  • Ako bonus, môžete absolvovať analýzu vášho metabolizmu tukov, kde odhalíme, čo všetko má u vás vplyv na spaľovanie tukov. 

Kontaktujte nás a dozviete sa viac!

Máte otázky? Pýtajte sa. Máte záujem o objednanie termínu? Jednoduchým odoslaním základných údajov mi upresnite, o čo konkrétne by ste mali záujem a ja Vás budem podrobnejšie informovať o ďalších krokoch.

Vaše dotazy, či záujem o termín